İptal Şartları

İptal Şartları

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE İADE KOŞULLARI 

Müşteri, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Müşterinin iptal bildirisini TATİLDEKİ EVİN’e yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, TATİLDEKİ EVİN’in  eline, yazı ulaştığı andan itibaren geçerlidir.
İptal durumlarında TATİLDEKİ EVİN, seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin, masrafların ve villa/apart sahiplerinin mağduriyetinin giderilmesi adına seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden müşteriden belirli oranda yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.

İPTAL KOŞULLARI

Eğer Ön Ödeme (Kapora) Alınmışsa;
a) Rezervasyon için ödenen %30'luk ön ödemenin (kaporanın) kesinlikle iadesi yoktur.

  1. b) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha az kalana kadaryapılan iptallerde ya da villaya/aparta hiç gelmeme durumunda müşteri, ödemenin %100'ünü ödemek zorundadır.

Eğer toplam ödemenin tamamı alınmışsa;

  1. a) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha fazla kalana kadaryapılan iptallerde %30'luk ön ödeme (kapora) miktarı hesaplanır ve bu tutarın iadesi yoktur. Geri kalan tutar ise hesabınıza geri iade edilir.
  2. b) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha az kalana kadaryapılan iptallerde ya da villaya/aparta hiç gelmeme durumunda yapılmış olan ödemenin iadesi yoktur.

Rezervasyon iptallerinde; eft, havale ya da kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan, Tatildeki Evin’e, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, banka veya bankaları tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun TATİLDEKİ EVİN tarafından tek taraflı iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir. Tatildeki Evin tarafından iptal edilen rezervasyonlardan doğacak zararlardan Tatildeki Evin kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Müşterinin önceden almış olduğu uçak bileti, otobüs bileti, kiralamış olduğu araba, tekne, transfer hizmeti vs. ayrıca otel ve pansiyon konaklama ücretleri vs. ödemiş olduğu her türlü detaydan, özel şirket veya devletten almış olduğu izinlerin yanması vs. tüm detaylardan Tatildeki Evin kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Villayı/Apartı kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

Tüm Hakları Saklıdır - 2021 © Tatildeki Evin
WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
Özellik Villa Flower Gedik Villa Patara Makbara Villa Aşıyan Patara
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz